قوانین و مقررات داخلی
قوانین و مقررات خارجی و بین المللی
مقالات و نوشته های حقوقی
سایت های مرتبط
تاریخ و ادبیات حقوق
حقوق بانکی و بانکداری
اخبار حقوقی
حقوق مالکیت فکری و صنعت نرم افزار
نشانی مراجع و مراکز حقوقی و قضایی
ثبت علامت ، طرح صنعتی ، اختراع
نشریه حقوق بانکی
English

بخش حقوقی سایت همکاران سیستم
حقوق مالکیت فکری و صنعت نرم افزار

هر روز ممکن است در ارتباط با موضوعات کاری و حرفه ای یا امور جاری وروزمره زندگی ، سئوالاتی در مورد جایگاه وموقعیت حقوقی وقانونی یک موضوع برای شما مطرح شود که تصمیم گیری در یک مورد خاص یا تعیین مسیر حرکتی شما ، بستگی به پاسخ آن سئوالات داشته باشد . در سایت موسسه ، این امکان برای شما فراهم است که سئوالات خود را مطرح نموده و پاسخی مشخص ، دقیق ومنحصر به همان مورد خاص دریافت کنید . برای ارسال سئوالات خود ، اینجا را کلیک کنید ودرصورتیکه از این طریق قادر به ارسال سئوالات خود نشدید ، می توانید از طریق ارسال ایمیل به نشانی info@Drmasoudi.com سئوالات خود را مطرح نمایید .
در طرح سئوال و گرفتن پاسخ ، به نکات زیر توجه فرمایید :

  1. لطفاً سئوالات خود را مشخص ، دقیق و جزئی مطرح کنید و از کلی گویی بپرهیزید تا ما نیز بتوانیم پاسخهایی مناسب و صریح به شما بدهیم . البته توجه داشته باشید که چگونگی طرح سئوال نیز مهم است و در هنگام طرح سئوال ، تغییر زاویه نگاه شما به یک مشکل ، می تواند پاسخ احتمالی آن را نیز تغییر دهد.
  2. در دنیای حقوق ، الفاظ و کلمات مهم و تاثیر گذار هستند ، مفاد یک سند یا نوشته می تواند در اظهار نظر راجع به یک موضوع ، تعیین کننده و تاثیر گذار باشند و اظهار نظر درست و صحیح ، مستلزم ملاحظه و بررسی اسناد و مدارک در هر مورد خاص می باشد و پاسخهایی که از طرف ما دریافت می دارید را نه به عنوان یک راهنمای همه جانبه و کامل ، بلکه تنها به این عنوان که بتواند به شما ایده ای کلی درخصوص موضوع سئوال بدهد ، تلقی فرمایید و درعین حال ، اخذ نظر یا گرفتن جواب سئوالات ، به هیچ وجه شما را بی نیاز از مراجعه به وکیل یا مشاور حقوقی نمی کند.
  3. اگر در یک مورد خاص وکیل دارید ، لطفاً از اخذ نظرات و یا مشورت موازی با افراد دیگر خودداری کنید تا شما را در طی مسیر دچار تردید و توقف نکند . مسئله مهم در یک رابطه وکالتی ، اعتماد دوجانبه بین وکیل وموکل است و وجود مشورتهای چندگانه ، موازی و همزمان با وکالت، می تواند شما را نسبت به اقداماتی که وکیلتان انجام می دهد ، بی اعتماد کرده و در این صورت خدشه ای اساسی به رابطه ای که بایستی بر مبنای اعتماد استوار باشد ، وارد می سازد.
  4. برای طرح سئوال ، نیاز به معرفی خود یا اعلام مشخصات شخصی خود ندارید و مطمئن باشید که در هر حال اطلاعات ارسالی شما محرمانه باقی می ماند.
  5. امکانی که مشاور حقوقی سایت در اختیار شما قرار می دهد ، کاملاً رایگان می باشد.
  6. اقدامی که در جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی صورت می گیرد ، در جهت ترویج فرهنگ وکالت و رفع مشکلات ابتدایی شما در مواجهه با موضوعات و مسائل حقوقی است و در این راستا از هر گونه پیشنهادی جهت بهبود و توسعه این خدمات استقبال می کنیم.

© کليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر حقوقی دکتر علیرضا مسعودی می باشد.