قوانین و مقررات داخلی
قوانین و مقررات خارجی و بین المللی
مقالات و نوشته های حقوقی
سایت های مرتبط
تاریخ و ادبیات حقوق
حقوق بانکی و بانکداری
اخبار حقوقی
حقوق مالکیت فکری و صنعت نرم افزار
نشانی مراجع و مراکز حقوقی و قضایی
ثبت علامت ، طرح صنعتی ، اختراع
نشریه حقوق بانکی
English

بخش حقوقی سایت همکاران سیستم
حقوق مالکیت فکری و صنعت نرم افزار
هر روز ممکن است در ارتباط با موضوعات کاری و حرفه ای یا امور جاری وروزمره زندگی ، سئوالاتی در مورد جایگاه وموقعیت حقوقی وقانونی یک موضوع برای شما مطرح شود که تصمیم گیری در یک مورد خاص یا تعیین مسیر حرکتی شما ، بستگی به پاسخ آن سئوالات داشته باشد . در سایت موسسه ، این امکان برای شما فراهم است که سئوالات خود را مطرح نموده و پاسخی مشخص ، دقیق ومنحصر به همان مورد خاص دریافت کنید . برای ارسال سئوالات خود ، اینجا را کلیک کنید ودرصورتیکه از این طریق قادر به ارسال سئوالات خود نشدید ، می توانید از طریق ارسال ایمیل به نشانی info@Drmasoudi.com سئوالات خود را مطرح نمایید .
در طرح سئوال و گرفتن پاسخ ، به نکات زیر توجه فرمایید :

  1. لطفاً سئوالات خود را مشخص ، دقیق و جزئی مطرح کنید و از کلی گویی بپرهیزید تا ما نیز بتوانیم پاسخهایی مناسب و صریح به شما بدهیم . البته توجه داشته باشید که چگونگی طرح سئوال نیز مهم است و در هنگام طرح سئوال ، تغییر زاویه نگاه شما به یک مشکل ، می تواند پاسخ احتمالی آن را نیز تغییر دهد.
  2. در دنیای حقوق ، الفاظ و کلمات مهم و تاثیر گذار هستند ، مفاد یک سند یا نوشته می تواند در اظهار نظر راجع به یک موضوع ، تعیین کننده و تاثیر گذار باشند و اظهار نظر درست و صحیح ، مستلزم ملاحظه و بررسی اسناد و مدارک در هر مورد خاص می باشد و پاسخهایی که از طرف ما دریافت می دارید را نه به عنوان یک راهنمای همه جانبه و کامل ، بلکه تنها به این عنوان که بتواند به شما ایده ای کلی درخصوص موضوع سئوال بدهد ، تلقی فرمایید و درعین حال ، اخذ نظر یا گرفتن جواب سئوالات ، به هیچ وجه شما را بی نیاز از مراجعه به وکیل یا مشاور حقوقی نمی کند.
  3. اگر در یک مورد خاص وکیل دارید ، لطفاً از اخذ نظرات و یا مشورت موازی با افراد دیگر خودداری کنید تا شما را در طی مسیر دچار تردید و توقف نکند . مسئله مهم در یک رابطه وکالتی ، اعتماد دوجانبه بین وکیل وموکل است و وجود مشورتهای چندگانه ، موازی و همزمان با وکالت، می تواند شما را نسبت به اقداماتی که وکیلتان انجام می دهد ، بی اعتماد کرده و در این صورت خدشه ای اساسی به رابطه ای که بایستی بر مبنای اعتماد استوار باشد ، وارد می سازد.
  4. برای طرح سئوال ، نیاز به معرفی خود یا اعلام مشخصات شخصی خود ندارید و مطمئن باشید که در هر حال اطلاعات ارسالی شما محرمانه باقی می ماند.
  5. امکانی که مشاور حقوقی سایت در اختیار شما قرار می دهد ، کاملاً رایگان می باشد.
  6. اقدامی که در جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی صورت می گیرد ، در جهت ترویج فرهنگ وکالت و رفع مشکلات ابتدایی شما در مواجهه با موضوعات و مسائل حقوقی است و در این راستا از هر گونه پیشنهادی جهت بهبود و توسعه این خدمات استقبال می کنیم.

© کليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر حقوقی دکتر علیرضا مسعودی می باشد.
Do not you feel that swiss replica watches it is also a rolex replica tradition that you can not do it replica watches thoroughly? It is good to tell you that the face of the outside world, I can abide by their own heart, which is replica rolex rare and valuable. Of course, labor is not no technology, but people clearly their own positioning, foothold, so it does not need to bare breast milk to prove himself.