قوانین و مقررات داخلی
قوانین و مقررات خارجی و بین المللی
مقالات و نوشته های حقوقی
سایت های مرتبط
تاریخ و ادبیات حقوق
حقوق بانکی و بانکداری
اخبار حقوقی
حقوق مالکیت فکری و صنعت نرم افزار
نشانی مراجع و مراکز حقوقی و قضایی
ثبت علامت ، طرح صنعتی ، اختراع
نشریه حقوق بانکی
English

بخش حقوقی سایت همکاران سیستم
حقوق مالکیت فکری و صنعت نرم افزار
موسسه حقوقی دکتر علیرضا مسعودی متشکل از جمعی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی بر اساس دانش حرفه ای و بصورت کاملاً تخصصی می دانند ، منشور و راهبردهای موسسه گویای تعهدات ، اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیتهای موسسه را تشکیل می دهد و ضمن پایبندی کامل به مفاد منشور یاد شده ، معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تاکنون حاصل کرده ایم نیز بیش از همه ، حاصل جدیت در پایبندی به تعهدات و تنظیم عملکردها بر اساس این تعهدات و اصول می باشد .

1- منشور و راهبردهای اساسی حاکم بر کسب و کار

 1. هدف اصلی ما ارائه بهترین خدمات با استفاده از دانش و فنون خاص حرفه ای است و در این راه ، روش شناسی و نیازسنجی دقیق ، رمز اصلی پیدا کردن مسیری درست برای موضوعات حقوقی و راه حلی منطقی و قابل قبول برای مشکلات می باشد.
 2. با داشتن درک و فهمی درست از موضوع ، میتوان استراتژی نحوه ورود به قضایای مختلف حقوقی را تعیین نموده و با ترسیم درست مسیر حرکتی ، امید حصول نتیجه ای قابل قبول و مناسب را داشت.
 3. نیازهای نوین و اقتضائات دنیای جدید ، استفاده از ابزارها و روشهای جدید را ضروری و ناگزیر ساخته است . حقوق در کشور ما هنوز بیشتر در دنیای سنتی سیر می کند ولی همین عرصۀ بشدت سنتی ، می تواند به سوی مدرن شدن گام برداشته و ساختارهایی فنی و منطقی بیابد.
 4. سلامت کاری و پرهیز از هرگونه روابط مالی ناسالم ، از ضروریات یک کار حرفه ای است و هر شکل آلودگی و کج روی در این زمینه ، ضربه ای اساسی به روابط سالم ، حرفه ای و مبتنی بر اصول وارد می سازد و منحرف نشدن از جاده حق و حق طلبی ، از الزامات اساسی کسب و کار سالم است.
 5. هم افزایی دانش ها و توانائی های علمی و حرفه ای ، موفقیت را قابل دسترس تر کرده و راه حلها و شیوه های جدیدی را فرا روی ما می گذارد و التزام به کار تیمی و جمعی ، نوید بخش کسب نتایج بهتر و یافتن راههای جدید خواهد بود.
 6. وکیل و قاضی دو بال یک پروازند و می توانند با همیاری و همکاری ، مسیر دستیابی به عدالت و رفع خصومت را آسانتر بپیمایند و به جای شکل دادن یک رابطه تقابلی ، می توانند در کنار هم برای کشف حقیقت و اجرای عدالت گام بردارند و به همین خاطر وجود تعامل مثبت بین قاضی و وکیل ضروری است ، بدون اینکه این دو را از تعهدات شغلی و اخلاقی خویش دور سازد.
 7. شفافیت مالی و قراردادی و تنظیم روابط حقوقی با موکل ، با عطف توجه به لزوم تعریف منافع مشترک با موکل و اعتقاد هم راستایی منافع ، مبنای اصلی یک رابطه پایدار ، مستمر و مبتنی بر اعتماد دو طرفه را تشکیل می دهد.
 8. هر چند آنچه که مبنای کار حرفه ای ما را تشکیل می دهد ، در تحلیل نهایی ، کسب و کاری است که قطعاً اندیشه کسب منافع و حصول سود و تحصیل درآمد در آن تعیین کننده است و مقدم بر هر چیز ، شرافت حرفه ای و اصول اخلاقی حاکم بر کسب و کار ، تعیین کننده نحوه رفتار و اقدام ما می باشد . بر مبنای سوگندی که در شروع وکالت یاد کرده ایم ، متعهدیم به تلاش برای احقاق حق و برقراری عدالت ، و حاضر نیستیم ذره ای از شرافت حرفه ای و اصول اخلاقی که لاجرم باید بر این حوزه حاکم باشد را فدا کنیم . قداست شغل وکالت و اخلاقیات ، پاشنۀ آشیل این حرفه است و با هیچ چیز قابل معاوضه نیست.
 9. به شکرانه لطفی که خداوند ما کرده و دانش و توانایی که به ما عطا فرموده ، متعهدیم که نیازهای مردمی که به ما مراجعه می کنند را با رعایت چارچوبهای قانونی پاسخ گفته و بر طرف کنیم و عدم تمکن مالی آنان برای پرداخت هزینه خدمات ، به هیچ وجه مانعی در راه ارائه خدمات حقوقی نبوده و نیست و انجام این مهم را در راستای وظایف حرفه ای و جزء تعهدات خود می دانیم.

2- معرفی و بیان نحوه عملكرد

از نظر حرفه ای و ارائه خدمات حقوقی به متقاضیان ، موسسه ما ، متشکل از تعدادی از وکلاء و فارغ التحصیلان دانشگاه در زمینه های مختلف حقوقی است که خدمات حقوقی تخصصی و منظم ، در قالب کارِ گروهی به مشتریان ارائه می دهد . خدمات موسسه توسط یک تیم حداقل دو نفره انجام شده و در صورت لزوم ، موضوع در جلسات و كنفرانس هاي حقوقي موسسه مطرح گردیده و از همفکری و مشاوره سایر اعضای موسسه استفاده می شود و در صورت تخصصي بودن خدمات ، از متخصصين و كارشناسان ديگر استفاده خواهد شد .

تجربیات مفید و سوابق مثبت اعضای گروه در زمینه های مدنی ، تجاری ، تجارت بین الملل ، امور بانکی و بانکداری ، قراردادها ، شرکتها و موسسات تجاری ، نوید بخش ارائه خدماتی مثبت ومطلوب به مشتریان خواهدبود و در این زمینه ، در ابتدای کار سعی می شود تا ضمن نیازسنجی دقیق ، راهکارهای مناسبی به مشتریان ارائه شود تا مشکلات ومسائل آنها در یک مجرای صحیح قانونی و منطقی ، والبته با توجه به اصول حاکم بر کسب وکار ، مرتفع گردد و در این مسیر ، همواره تلاش می شود تا در شروع کار ، روابط فیمابین موسسه ومشتریان در چارچوب و روالی منطقی و متعادل ، تنظیم و تنسیق گردد ، در جریان ارائه خدمات توسط موسسه ، همواره به عنوان اصلی اساسی متعهدیم که ؛ خدمات ارائه شده دارای پشتوانه کامل علمی و منطقی و با در نظر گرفتن تمامی اصول ، معیارها ، ضوابط و چارچوبهایی باشد که از نظرحرفه ای ، قانونی و اخلاقی ، حاکم بر این نوع خدمات می باشد و اعتقاد داریم که اگر بتوانیم چارچوبی منطقی و متعادل برای منافع مشترکی که با موکل داریم ، ترسیم کرده وبه فهم مشترکی از آن برسیم ، بهتر می توانیم مسیر خود را شناخته و استوارتر و با ثبات تر در آن گام برداریم .

3- خدمات ما

خدماتی که توسط موسسه به مشتریان ارائه می شود به 5 دسته کلی تقسیم می شود :

 1. ارائه خدمات مشاوره ای به اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه های تجاری ، بازرگانی ، امور قراردادها ، ثبت شرکتها ، قراردادهای دو جانبه و چند جانبه بازرگانی داخلی و بین المللی ، حل و فصل اختلافات مدنی و تجاری و سایر زمینه های حقوقی.
 2. قبول وکالت از اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی.
 3. ارائه خدمات مشاوره ای منظم ، مرتب و دوره ای به شرکتهای تجارتی برای انجام بهتر امور ، ساختار بندی مناسب ، تنظیم مطلوب فعالیتها و ارائه مشاوره وراهنمایی به آنها برای مواجهه با چالشها و مشکلات حقوقی.
 4. انجام فعالیتهای تحقیقی و پژوهشی در زمینه های مختلف حقوقی.
 5. قبول داوری در اختلافات اشخاص حقیقی یا حقوقی.

4- سایت

سایت دفتر در بردارنده امکانات و خدمات متنوعی در زمینه های کاربردی و علمی و تخصصی است .

 1. اخبار حقوقی
  در این بخش جدید ترین و آخرین اخبار حقوقی به طور مرتب به شما ارائه خواهد شد . این بخش عمدتاً مشتمل بر آخرین مصوبات قانونی ، آراء وحدت رویه و تصمیمات هیات وزیران و یا سایر نهادهای قانونی می باشد .
 2. مشاوره حقوقی
  در این بخش بصورت کاملاً تخصصی و خاص ، مسائل و مشکلات حقوقی شما بررسی شده و پاسخ های متناسب با سئوالات شما ، ارائه خواهد شد . شما می توانید سوالات خود در زمینه های مختلف حقوقی را از با ارسال یک ایمیل مطرح نموده و جواب سوال خود را در اسرع وقت به طور خصوصی دریافت نمایید .
 3. مقالات و نوشته های حقوقی
  در این بخش ، مقالات و نوشته های تخصصی در موضوعات مختلف حقوقی وجود دارد که می تواند به شما در فهم موضوعات حقوقی کمک کرده یا اطلاعات خاصی را به شما ارائه دهد . در این قسمت همچنین سعی میشود تا با تجزیه وتحلیل مقررات جدید ، امکان فهم دقیق تر و اصولی تر این مقررات را فراهم نماید .
 4. کتابخانه تخصصی
  این بخش عمدتاً برای دانشجویان و محققان در نظر گرفته شده است. در این قسمت متن کامل برخی کتابهای معتبر حقوقی در رشته های حقوق قراردادها ، حقوق تجارت ، حقوق تجارت بین الملل ، حقوق بانکی و حقوق تعهدات به زبان انگلیسی بر روی سایت قرار داده شده است که می توانید با رعایت مقررات ، از متن کامل کتابها استفاده کنید .
 5. نظر سنجی
  شما می توانید با امکان در نظر گرفته شده در صفحه تماس با ما در سایت ، نظر خود را در مورد بخشهای مختلف سایت اعلام فرمایید .
 6. قوانین و مقررات
  در این بخش در سه قسمت مجزا متن کامل برخی قوانین و مقررات در زمینه امور بانکی ، اقتصادی ، امور تجاری و حقوق خصوصی در اختیار شما قرار می گیرد .
  1. قوانین و مقررات داخلی مشتمل بر عمده ترین قوانین در حوزه های زیر:
   1. قوانین تجاری ، بانکی سرمایه گذاری و اقتصادی
   2. مالکیتهای معنوی ، فناوری اطلاعات
   3. قوانین و مقررات عمومی
   4. قوانین مالیاتی ، کار و تامین اجتماعی
  2. متن کامل برخی قوانین و مقررات کشورهای آمریکا ، انگلیس ، فرانسه ، استرالیا ، مالزی ، آلمان، کانادا
  3. قوانین و مقررات بین المللی
   1. متن کامل برخی کنوانسیون های مهم بین المللی
  4. متن پیش نویس برخی قوانین جدید

© کليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر حقوقی دکتر علیرضا مسعودی می باشد.
Do not you feel that swiss replica watches it is also a rolex replica tradition that you can not do it replica watches thoroughly? It is good to tell you that the face of the outside world, I can abide by their own heart, which is replica rolex rare and valuable. Of course, labor is not no technology, but people clearly their own positioning, foothold, so it does not need to bare breast milk to prove himself.